טימור בר |בלוג אופנה | Fashion and Travel Blog : בן או בת?

יום שני, 29 בספטמבר 2014

בן או בת?

בלוג האופנה של בר טימור בסטייל שקוף

בלוג האופנה של בר טימור בסטייל שקוף
בלוג האופנה של בר טימור בסטייל שקוף


את הבלוג השבוע אני מקדישה לפריט שחיפשתי הרבה זמן, עליונית קימונו קרושה שסימנתי אותה לפני יותר מכמה זמן כמשהו שבא לי להשיג ומצאתי אז עכשיו אני יכולה לנוח ;)
כמו כן אני מקדישה את הפוסט לצבע הורוד שהוא , הצבע האהוב עלי.
אין צורך להתכחש, זה מיותר, אני מאוהבת בורוד ומאד שמחתי לקרוא שפמיניסטיות רדיקליות שמו אותו לאחרונה כאלמנט פמיניסטי בהפוך על הפוך, כי גם אני פמיניסטית ופמיניזם וורוד נשמע לי כמשהו נועז חדשני ומגניב יחדיו. ;) למען האמת וורוד מייצג בנות לא נשים ואני לגמרי שם.

אתם יודעים, אני בדרך כלל מצטלמת על הקיר האדום בסנטר.
חיפשתי ומצאתי קיר ורוד - אתן אוהבים?

סט הצילומים הזה תפס כיוון אנדרוגיני גם מפני שיש תמונות שאני נראית לעצמי כמו בחור שנראה כמו בחורה: הבחור האחרון שיצאתי איתו שהוא דוגמן בשם רסמוס, עבר למילאנו לא מזמן ונהג להגיד לי שיש בי משהו מסקיולין. אז מה, האם במקרה יצאתי בחורה ? לא נראה לי... אולי יש בי אלמנטים כמו שיש בכל אחד פחות ויותר... יש בחורים נשיים  
ויש בחורות נעריות שבדרך כלל מוצאות את דרכן למסלול 

אני מאד שמחה שאני לא בחור אגב, בניגוד לכמה וכמה בחורים שמצהירים שהיו רוצים להיות בחורה.

I like the look but not the game

דיברנו על ורוד מה שהזכיר לי שקראתי לא מזמן על מחוות רומנטיות.
ונזכרתי בפרחים שמרטין לי ליד הדלת, בטיסה שמי לקח מגרמניה לפגוש אותי , נזכרתי בקורני שליווה אותי לשדה התעופה...יש עוד רגילות כאלה כמו לתת סוודר כשקר או לתת לי סוודר בכלל ( סוודר שווה חח)
המחוות הרומנטיות שרסמוס! עשה למעני הן לבא לאסוף אותי , לתת לי סוודר מתנה, להדליק נרות בחדר, לעשות לי קפה, להתחלק איתי באוכל /שתייה, זהו . הרבה או מעט? 
מה המחוות הרומנטיות שלכן?