טימור בר |בלוג אופנה | Fashion and Travel Blog : הרפתקאותי בשוויץ/ SWITZERLAND TIME

יום ראשון, 21 בספטמבר 2014

הרפתקאותי בשוויץ/ SWITZERLAND TIME

בלוג אופנה, טימור בר, טיול לציריך בלוג אופנה, טימור בר, טיול לציריך
בלוג אופנה, טימור בר, טבעת כתר מקליירס בלוג אופנה, טימור בר,חתיכים מחו״ל
israeli fashion blog , bar timor
בלוג אופנה, טימור בר, טיול לציריך
swiss wallet, israeli fashion blog
בלוג אופנה, טימור בר, טיול לציריך
israeli fashion blog, bar timorתמונה 1 ( בכיוון השעון) באגם בציריך לובשת שורט צהוב מפוקס ותיק ירוק של גטה אינסטיטיוט. תמונה 2 פדיקור של לקה, דיזינגוף סנטר.תמונה 3- חמוד מקומי בסטריט פרייד בציריך , תמונה 4-אאוטפיט יום שני : ברמודה אדומות משוק בצלאל, חולצת רשת וינטג׳ וגופיית כפתורים של hm. תמונה 5-אני ולין.תמונה 7-קרוקי ואני, תמונה 8-ארנק שאפשר לקנות רק בשוויץ,256 ש״ח. תמונה 9-עם משקפים עם x-Ray תמונה 10-טבעת כתר מClair's.  

היי חברים...
כמו שאתם יודעות חזרתי לפני כמה זמן מטיול לאירופה שאני עדיין מתרגשת ממנו . כמו בכל טיול טוב היו לי כמה אנשים מעניינים שפגשתי שלימדו אותי כל מיני דברים (כי כמו שאייל גולן אמר היום בעיתון מכל אחד אפשר ללמוד... אוקי... )אז לא מכל אחד אבל בהחלט יש כאלה בעולם .
לפעמים הם לא האנשים הכי טובים, (או האנשים שיעשו לכם טוב) אבל משהו בו או בה יעורר בכם משהו שיזכיר לכם את עצמכם ..בקטע טוב. 
 טסתי באיזי ג׳ט מבן גוריון לשוויץ ונחתתי בבאזל, ששם כבר הייתי לפני שלוש שנים כשביקרתי חברה שהיא רופאה בשם סבין(על הראונד ההוא בפעם אחרת). 
ידעתי, שוויץ יקרה בטרוף והכנתי את עצמי נפשית וכלכלית. על המטוס ישבה לידי בחורה ישראלית בדרכה ללמוד יוגה בגרמניה ( על הגבול הצפוני עם שוויץ) ומשם היא נוסעת לספרד לחודש. כיוון שישבנו במושבים השווים* עם לג-רום, ביקשו מאיתנו להרים את התיקים למעלה כל הזמן ( היינו צריכות את התיק) . כשנחתנו בבאזל מזג האוויר היה נח, בניגוד לבגדים החמים שהבאתי , באוגוסט! בשל העדכונים של חברתי לין (משוויץ-בתמונה למטה) שקר. הבאתי את השמש לשוויץ.
ירדתי מהמטוס, היה אמצע מבצע צוק איתן ודי שמחתי להתחפף.. שדה התעופה בבאזל לא גדול, קטן למדי האמת , הגעתי לתור של הבורדר קונטרול - בדיקת דרכונים ואני לא מוצאת את הדרכון..שכחתי אותו במטוס! עליתי חזרה לשדה התעופה עברתי בדלתות שאי אפשר לעבור ובטעות שברתי מפסק של דלת וכל האזור החל לצפצף . אני עומדת על מנחת המטוסים מחפשת את המטוס שלי...המקום שטוף שמש,שטוח,רחב ואין איש באזור שלא לדבר על המטוס שלי.
שלוש נשים בהירות, מוקפדות בחליפות של אלה שעובדים בשדה תעופה מתקרבות אלי ושואלות אותי מה אני עושה כאן? הסברתי(בהיסטריה) שאיבדתי את הדרכון . באיפוק ארופאי האמצעית אמרה לי לחזור לבידוק ולדווח על אובדן דרכון חחחח, חשבתי שהיא צוחקת... המטוס שלי כאן והיא שולחת אותי לבירוקרטיה? לא היתה לי ברירה, אז הלכתי. 
נראה לי שאני הבן אדם הראשון שנכנס לשוויץ ולארופה בכלל בלי דרכון!
מישהו מכם ביקר בשוויץ?

בר טימור x