טימור בר |בלוג אופנה | Fashion and Travel Blog : BLUE LIKE YOUR HAIR/ ICE BLUE HAIR DYE

יום שישי, 24 באפריל 2015

BLUE LIKE YOUR HAIR/ ICE BLUE HAIR DYE


שלום חברים! השבוע צבעתי את השיער לכחול- אייס בלו כפי שהוא נקרא בשפה המקצועית ואני מרגישה משמעותית בנאדם שמח יותר ולכן אני הולכת לספר לכם איך לעשות את זה בבית ;) english below

בלוג אופנה, ice blue hair, שיער כחול

מצרכים

נוזל הבהרה (לא אבקה כי זה מייבש את השיער), 12 אחוז חמצן- להשיג בחנויות לצרכי שיער.
בלו לגון של דיירקשנז 
לילך של דיירקשנז
קונדישינר
מברשת+קערית כלשהי
כפפות

GO BLONDE OR GO HOME

1. דבר ראשון אתם צריכים להיות ממש בלונדיניים, ללא כתום וצבעי לוואי אחרים. אם וסביר שאתם לא בלונדיניים טבעיים בשלב זה, לכו לספר מקצועי (אני הולכת למספרה האורגנית בבוגרשוב) ואם לא העזרו בחבר שמבין: ערבב למיקס קרם הבהרה+ 12 אחוז חמצן בכדי להגיע לבלונד צהוב בהיר:השאר על השיער שעה. חזור על הפעולה פעם נוספת אם יש גוון כתום, כדאי כשבוע לאחר מכן, כדי לא לפגוע בשיער.

2.מערבבים 1.75 כפיות של בלו לגון עם חצי בקבוק של מרכך בקערה, מוסיפים קצת לילך. זה צריך להיראות משהו כזה^^ צבע קצת יותר כהה זה גם טוב. לפזר ביסודיות על שיער יבש. חכה כשעה או טיפה יותר. לשטוף  וCongratulations- יש לך את השיער הכי מגניב בעיר! x

Hey cool kids,  Earlier this week I dyed my hair blue, and I am happy about it;) It just makes me a happier person haha. Since I got so many questions I decided to share the secrets with you.

Ingredients:

Hairdresser or bleach creme +12vol developer
Blue Lagune by Directions
Lilac by Directions
Mixing bowl
Tint Brush
Conditioner
Gloves

Firstly- you got to get really blonde. If not naturally then go bleach yourself 1ce/ 2ce using a profession hairdresser or an informed friend using creme bleach- not powder as it ruins ur hair, leave on hair for about an hour. After the 1st bleach it should look -depending on your natural hair color either orange or yellowish.
BLEACH AGAIN- but wait one week before you do that. Now you should have a pale yellow hair. YAY ewww. Now we get to the important part :)

BLUE LIKE YOUR EYES

Mix 1.75 teaspoons of the blue lagune with about half a bottle of conditioner in a mix bowl, add a dash of Lilac too. MIX. It should look something like the pic above^^, a bit of a darker color is also good :)  Rub thoroughly onto your hair. Wait for about an hour or a bit more. Rinse.
Congratulations- You have the cutest hair in town!

x