טימור בר |בלוג אופנה | Fashion &Travel Blog : WHITE-BLONDE HOW TO (HEB)

יום ראשון, 12 באפריל 2015

WHITE-BLONDE HOW TO (HEB)

היי קול קידס, היום רציתי לחלוק אתכם, איך להגיע לגוון בלונד לבן, כיוון שהרבה א/נשים שואלים איך :) לי יש בלונד לבן- אפרפר ואספר לכם איך הגעתי לגוון הנחשק... שקשה להשיג :(
אז ככה, השיער הטבעי שלי כיום הוא בלונדיני כהה, נולדתי מאד בלונדינית ככה שצבע רגיל (לא חמצון) פלאס 6 אחוז חמצן עושה לי בלונד, אבל לא הבלונד שאני רוצה :(

 BE A GOOD BLONDE


שנים לא היה לי מושג מה עושים לי בשיער, עברתי מספרה אחת לשניה וכל ספר חשב שהמציא את הגלגל. במקרים קשים (ספר שלא מבין מהחיים) כמו ספר אחד עצבני עם עיניים כחולות במספרה של אבנר בדיזינגוף, הספר טרח להגיד לי שאין מצב שאגיע לבלונדיני כי השיער שלי כהה כל זה תוך כדי לא להסתכל עלי בכלל. הוא דיבר שטויות.
נחזור רגע אחורה: בערך לפני שנתיים הבנתי שהבלונד שאני כה אוהבת בשיער הוא ממש לא הבלונד שאני רוצה: הוא בלונד צהוב אולי גם עם כתום ושהבנאדם היחיד שלא יקלוט כמה הצבע לא רלוונטי הוא זכר טיפוסי. ליידיז לא בשביל זה אנחנו צובעות את השיער!
רציתי לנטרל את כל הגוון המגעיל הזה ולא היה לי מושג לאן ללכת. הלכתי לגזוז, המספרה המגניבה עם רפיוטיישן מגניב אך לא ברנזאי ( עוזי מגזוז לא מתעסק עם סלבס משום מה $) עוזי הוא אחלה סחבק ועסקן לא קטן (טוב יש לו ילדים, טוב מה זה מעניין אותי?) ובזז ממני 260 על תספורת ו300 שקלים על צבע ושטיפה. יצאתי עם נזק. אבל הייתי מוכנה לשלם את המחיר.

TEL AVIV FASHION WEEK, בלוג אופנה ישראלי בלוג אופנה, WHITE TONER
בלוג אופנה ישראלי, שמפו סילבר
בלוג אופנה, במספרה האורגנית בבוגרשוב

1.אני והשיער הארוך-אפרפר בשבוע האופנה שנה שעברה. 2.שמפו סילבר של לוריאל 3.במספרה האורגנית בבוגרשוב 3.ככה נראה הטונר שלכן.

חזרתי לעוזי $ במשך שנה, כי לא ידעתי לאן ללכת כמו בויפרנד שרוצים להעיף אבל אין אף אחד אחר. בשלב מסויים הבנתי שה״אפור״ מגזוז הוא לא מה שרציתי. כשאת בלונדינית מתקדמת את מתחילה להבין איזה גוון את רוצה. מעבר לכך שיש נשמות שטורחות להפחיד אותך שהבליץ׳ מסוכן! השיער יהרס וזה. כל עוד השיער לא נופל , זה בסדר. רוצה שיער בריא? תעשי מסיכות ותסדרי אותו. 

בר, לא רפאלי


פעם אחת כשכאב לי הכיס מעוזי וגזוז, ניסיתי לעשות צבע בעצמי. התוצאה היתה ממש לא מי יודע מה וחזרתי לספר שלי כדי שיתקן את עבודת הטירונים שלי. כאן מגיע הטוויסט: עוזי, היה נסער. לא הייתי אצלו חודשיים. הוא כעס עליי כאילו מינימום שדדתי אותו יצא לנו פיצוץ ונפרדנו בידידות. אני עדיין עושה שם פנים לפעמים כי המחיר הוגן. *עדכון- המחיר כבר לא הוגן :(

לא היה לי מושג לאן ללכת. ניסיתי לקבל חוות דעת של ספר אחר,הגעתי אליו כי ראיתי עבודה יפה שלו והלכתי לפגישה והסברתי לו מה אני רוצה (בלונד לבן). לאותו ספר, שהוא גם הספר של בר רפאלי, היו תוכניות אחרות בשבילי. הוא ראה אותי בתור רפאלי קינד. ורצה להכהות לי את השיער ולעשות לי פסים. כמובן שברחתי.
אני האנטיטזה של רפאלי שהיא בובה של אמא שלה, כך נראה וילדה ממש טובה. אני ממש לא, אני עושה מה שבר לי מתי שבא לי. ככה זה כשאת ילדה יחידה ומזל עקרב גם יחד ... אני פשוט נהנית מזה.יש לי צורך גדול בהבעה עצמית ואני לא בובה של אף אחד ולא ברבי מטופשת וצבע השיער הבא שלי יהיה כחלחל ;)

בלוג אופנה, DIY ICE BLUE HAIR
טונר כחול, קצוות בצבע אייס בלו, צ׳ק.

חיפושים עצמיים 


הלכתי בבוגרשוב חיפשתי מישהו שיעשה לי שיער ! שיקשיב לי! שיער תמיד היה עניין חשוב עבורי.כשהייתי בת 17 ודגמנתי היינו כולנו - כל הדוגמניות מיולי הולכות למספרות בחינם. שנים. לא פעם הייתי יוצאת בוכה ממספרה( שוקי זקריכ....) פעם הבלונד שלי היה ירקרק, פעם ורדרד סטרוברי (לא ורוד....) ולמדתי שמספרות באופן כללי עולות לי על העצבים 90 אחוז מהזמן: יושב שם ספר לא קשוב שאי אפשר לדבר איתו ובטוח שהוא יודע הכל, מה הפלא שאת בסוף בוכה. בעודי מסתובבת חסרת מושג מי יעשה לי שיער, נתקלתי במספרה האורגנית בבוגרשוב. לא היה לי מושג מי הם או איך אך מיד אספר לכם: הם אומרים שכל החומרים שהם משתמשים בהם עדינים יותר לשיער בפרט שמדובר בבליץ׳. הספר שוקי, הרגיע אותי ואמר לי שהשיער לא שרוף כלל ושהוא יעשה את העבודה שכללה תיקון, הבהרה ושטיפה אפורה. יצאתי טוב.

טיפ: אם אתן צובעות במספרות בארץ שאין להן בדרכ מושג מה הן עושות, ממליצה לכן לקחת בחשבון שהשיער שלכן, אם הוא צבוע, אינו אחיד. כאן נדרשת מלאכת מחשבת ומאור מהמספרה יבין על מה אתן מדברות. אם לאחר הבהרה ראשונה, השיער לא בגוון ממש בהיר דוגמא: כתמתם או צהוב, בקשו תיקון- לכו וחזרו להבהרה נוספת. 

קרייזי קולור ביתי


יש לכן שיער צהוב בהיר-לבן? יופי! גשו לחנות לצרכי השיער הקרובה וקנו צבע של לה ריץ׳ בגוון ויולט. ערבבו מעט ממנו עם מרכך ושימו על השיער לשעה. שטפו את השיער, יבשו ומרחו שוב על חלקים שעדיין צהובים- חזרו על התהליך בבית עד שיתקבל הגוון הרצוי.צלמו את עצמכן מאחור ומהפרופיל לתיקונים, בהצלחה!
האם צבעתן את השיער עם קרייזי קולור? האם גם אתן בכיתן במספרה? לאיזה צבע הייתן צובעות אם היה לכן אומץ? אם אהבתן את הפוסט בבקשה שלחו אותו לבחורה שיש לה שיער בלונדיני ;)

uk fashion blog by bar timor uk fashion blog by bar timor uk fashion blog by bar timor uk fashion blog by bar timor uk fashion blog by bar timor uk fashion blog by bar timor


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Cute Unicorn