טימור בר |בלוג אופנה | Fashion and Travel Blog : עלי ועל בלוג האופנה שלי :)

עלי ועל בלוג האופנה שלי :)

       
צילום: ענבל מרמרי. התמונה היא מאתר xnet

שלום לכם! קוראים לי טימור בר והדף הזה מיועד לכל אלו שלא סגורים.ות על מה זה בלוג אופנה ואיזה סוג של בלוג זה? כיוון שהקונספט של בלוג אופנה כבר מוכר לכו-לן.ם, נעבור לאיזה סוג בלוג האופנה הזה: 

הבלוג שלי, מייצג סגנון אישי ונון קונפורמיסטי, אני חובבת צבעים בשיער אאוטפיטים שחורים או צבעוניים, תלוי ביום:)

אני מטיילת באופן סטייליסטי וסוליסטי (חרוז!) למקומות שאני אוהבת, בין היתר דנמרק ואנגליה שהם הפייבוריטz אבל אני מנסה לפעמים מקומות חדשים. אה כן, אני מועמדת לשעבר למלכת היופי ודוגמנית שבוע האופנה ל2017.

בלוג האופנה שלי פונה לכמה סוגים של אנשים: אני מתכננת ללמד גם אתכם (היי חברים) איך להראות יותר טוב. סטיי טיונד והרשמו לפוסטים הבאים בפייס (שבסטוק סקשן מימין) ולחובבות אופנה אלטרנטיבית...לכאלה שלא בא להם לקרוא רק בפורטלים, אלא גם לקבל רעיונות והשראה ללבוש ממישהי שהם סומכים.ות על דעתה. כאן תוכלו לראות את הפוסטים האופנתיים (יש גם פוסטים של דעות ו"מסע", במרכאות כי בעיקר במלונות..)

יש בעולם המון בלוגים (של אופנה), במגוון סגנונות: טום בוי, גוטי, היפי, היפ הופ, בוהו לבייסיק. אבל בארץ הסגנון הרווח הוא בייסיק...חח לא כאן! כשאני לא לובשת הכל שחור, אני אוהבת ורוד, צבעים זוהרים, פלטפורמות, חליפות, עניבות, כובעים, ניטים והדפסים, אבל גם להביע דעות.
אם השם שלי נשמע לכם מוכר זה אולי ראיתם את השם שלי כאן או כאן למשל.


אם אתם חברת אופנה/ביוטי/גדג׳ט/תיירות שמעוניינת לעבוד איתי אני אשמח לשמוע מכם. 
בדרך כלל שולחים לי מוצרים לנסיון ולשם כך פנו אליי בטופס הקונטקט בצד ימין. הפריטים שנשלחים אליי מסומנים בכוכבית*. שנה שעברה הייתה מלאה בשיתופי פעולה מניבים ומעניינים. אני מקווה ש2017 תהיה טובה באותה מידה או יותר! אם אתם חושבים שהחנות או המותג שלכם ת.יעניין אותי +את הקוראים שלי, אתם מוזמנים.ות ללשונית הקונטקט :)