טימור בר |בלוג אופנה | Fashion &Travel Blog : ABOUT ME+ DISCLAIMER

ABOUT ME+ DISCLAIMERשלום לכם! קוראים לי טימור בר והדף הזה מיועד לכל אלו שלא סגורים.ות על מה זה בלוג אופנה ואיזה סוג של בלוג זה? כיוון שהקונספט של בלוג אופנה כבר מוכר לכו-לן.ם, נעבור לאיזה סוג בלוג האופנה הזה: 

הבלוג שלי, מייצג סגנון אישי ונון קונפורמיסטי שתואם את האדם שאני: שטותניקית, חובבת צבעים בשיער ואאוטפיטים שחורים. אני מטיילת באופן סטייליסטי סוליסטי (חרוז!) למקומות שאני אוהבת, בין היתר דנמרק ואנגליה אבל אני מנסה מקומות חדשים. אני רווקה ובוחנת אפשרויות. אני לא קורבן אופנה, אני מזל עקרב ומועמדת לשעבר למלכת היופי!

בלוג האופנה שלי פונה לכמה סוגים של אנשים: אני מתכננת ללמד גם אתכם (היי חברים) איך להראות יותר טוב. סטיי טיונד והרשמו לפוסטים הבאים בפייס (שבסטוק סקשן מימין) ולחובבות אופנה אלטרנטיבית,...לכאלה שלא בא להם לקרוא רק בפורטלים, אלא גם לקבל רעיונות והשראה ללבוש ממישהי שהם סומכים.ות על הטעם שלה. כאן תוכלו לראות את הפוסטים האופנתיים (יש גם פוסטים של דעות ו"מסע", במרכאות כי בעיקר במלונות..).

יש בעולם המון בלוגים (של אופנה), במגוון סגנונות: טום בוי, גוטי, היפי, היפ הופ, בוהו לבייסיק. אבל בארץ הסגנון הרווח הוא בייסיק...אל תדאגו, לא כאן! כשאני לא לובשת הכל שחור, אני אוהבת ורוד, צבעים זוהרים, פלטפורמות, חליפות, עניבות, כובעים, ניטים והדפסים, אבל גם להביע דעות.
אם השם שלי נשמע לכם מוכר זה אולי מתחרות מלכת היופי? או שראיתם את השם שלי כאן או כאן למשל או בשבוע האופנה האחרון :

*****חברות וחברים*****
אם אתם חברת אופנה/ביוטי/גדג׳ט/תיירות שמעוניינת לעבוד איתי אני אשמח לשמוע מכם. 
בדרך כלל שולחים לי מוצרים לנסיון ולשם כך פנו אליי בטופס הקונטקט בצד ימין. הפריטים שנשלחים אליי מסומנים בכוכבית*. שנה שעברה הייתה מלאה בשיתופי פעולה מניבים ומעניינים. אני מקווה ש2017 תהיה טובה גם. אם אתם חושבים שהחנות או המותג שלכם ת.יעניין אותי +את הקוראים המתוחכמים שלי, אתם מוזמנים.ות ללשונית הקונטקט :)