טימור בר |בלוג אופנה | Fashion and Travel Blog : בלוג אופנה

בלוג אופנה

הדף הזה מיועד לכל אלו שלא סגורים.ות על מה זה בלוג אופנה ואיזה סוג של בלוג זה?
שלום לכם! קוראים לי טימור. כיוון שהקונספט של בלוג אופנה כבר מוכר לכו-לן, נעבור לאיזה סוג בלוג האופנה הזה: 
הבלוג שלי, מייצג סגנון אישי שהוא נון קונפורמיסטי ותואם את האדם שאני: שטותניקית, חובבת צבעים בשיער ואאוטפיטים שחורים. אני מטיילת באופן סטייליסטי סוליסטי (חרוז!) למקומות שאני אוהבת, בין היתר דנמרק ואנגליה אבל אני מנסה גם כל מיני מקומות חדשים. אני רווקה ובוחנת אפשרויות. אני לא קורבן אופנה, אני מזל עקרב ומועמדת לשעבר למלכת היופי!

בלוג האופנה שלי פונה לכמה סוגים של אנשים: פמיניסטיות, חובבות אופנה אלטרנטיבית: אופנה ולייף סטייל לא קונוונציונלים. לחובבות אופנה שבא להן לקרוא לא רק בפורטלים, אלא גם לקבל רעיונות והשראה ללבוש ממישהי שהם סומכים.ות על הטעם שלה. כאן תוכלו לראות את הפוסטים האופנתיים (יש גם פוסטים של דעות ושל טראבל).

...יש בעולם המון בלוגים של אופנה, במגוון סגנונות: טום בוי, גוטי, היפי, היפ הופ, בוהו לבייסיק. אבל בארץ הסגנון הרווח הוא בייסיק...אל תדאגו, לא כאן!
כשאני לא לובשת הכל שחור, אני אוהבת ורוד, צבעים זוהרים, פלטפורמות, חליפות, עניבות,כובעים,ניטים והדפסים.אבל גם להביע דעות.
אם השם שלי נשמע לכם מוכר זה אולי כי כתבתי בשוקס,הרשת החברתית הראשונה בישראל, או מוואלה או משהו.

*****חברות וחברים*****
אם אתם חברת אופנה/ביוטי/גדג׳ט/תיירות שמעוניינת לעבוד איתי אני אשמח לשמוע מכם. 
בדרך כלל שולחים לי מוצרים לנסיון ולשם כך פנו אליי בטופס הקונטקט בצד ימין.
הפריטים שנשלחים אליי מסומנים בכוכבית*  
שנה שעברה הייתה מלאה בשיתופי פעולה מניבים ומעניינים. אני מקווה ש2017 תהיה טובה גם!אם אתם חושבים שהחנות או המותג שלכם ת.יעניין אותי ואת הקוראים של הבלוג, אתם מוזמנים.ות לפנות אליי בטופס בצד ימין מעלה.